<< Ноябрь 2017 >>
  Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Вс.
>  30  31 1 2 3 4 5
> 6 7 8 9 10 11 12
> 13 14 15 16 17 18 19
> 20 21 22 23 24 25 26
> 27 28 29 30  1  2  3
Главная / Нотариусы Эстонии

Нотариусы Эстонии

Нотариусы
 
Nimi Asukoht Aadress Kontakt
Alla Ševtšuk Tallinn Tornimäe 5, 10145; II korrus tel: 616 4480
e-post: alla.sevtsuk@notar.ee; kontakt@tallinnanotar.ee
Kairi Aarik Tartu Turu 2, (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: Üldtelefon 7312230, Pärimisasjad 7312232, Dokumendid 7312233
e-post: info@tartunotar.ee; Pärimisasjad: parimine@tartunotar.ee; dokumendid: Dokumendid@tartunotar.ee
Vivian Agu Viljandi Tallinna tn 8, 71011 tel: 433 3417
e-post: vivian.agu@notar.ee
Liia Aigro Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: liia.aigro@notarid.ee; info@notarid.ee
Ants Ainson Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145, IV korrus tel: 661 2408
e-post: ants.ainson@notar.ee
Anneli Alekand Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: anneli.alekand@notarid.ee; info@notarid.ee
Mati Allik Tartu Ülikooli tn 4-6, 51003 tel: 730 3600
e-post: mati.allik@notar.ee
Inga Anipai Võru Lembitu 2A, 65608 tel: 782 1209; 782 8185
e-post: inga.anipai@notar.ee; info@vorunotar.ee
Ülle Anmann (lapsehoolduspuhkusel kuni 18.09.2014) Tallinn Roosikrantsi tn 11, 10119 tel: 667 6300
e-post: info@roosikrantsinotar.ee
Kätlin Aun-Janisk Tallinn Tornimäe 5, V korrus 10145 tel: 616 4440
e-post: info@notarid.net; katlin@notarid.net
Oksana Bauer-Karle Jõhvi Keskväljak 4 (III korrus); 41531 tel: 33 55 321
e-post: oksana.bauer@notar.ee
Tatjana Boitsova Narva Puskini tn 17-13, 20309 tel: 356 0180
e-post: tatjana.boitsova@notar.ee
Rita Dimitrijev Viljandi Tartu 3, 71004 tel: 435 1380
e-post: info@viljandinotar.ee
Reeli Eelmets Tallinn Tornimäe 5, 10145; II korrus tel: 616 4480
e-post: reeli.eelmets@notar.ee; kontakt@tallinnanotar.ee
Edgar Grünberg Tartu Turu 2 (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: Üldtelefon 7312230, Pärimisasjad 7312232, Dokumendid 7312233
e-post: info@tartunotar.ee; Pärimisasjad: parimine@tartunotar.ee; Dokumendid: dokumendid@tartunotar.ee
Jaan Hargi Tallinn Roosikrantsi tn 2, 10119, II korrus tel: 631 4954
e-post: jaan.hargi@notar.ee
Aune Harujõe Tartu Turu 1, 51004; V korrus tel: 734 0023; mobiiltel 53 406 288
e-post: aune.harujoe@notar.ee
Anne Heinsaar Kuressaare Lossi tn 4 A, 93819 tel: 453 3027
e-post: anne.heinsaar@notar.ee
Raul Joamets Rapla Tallinna mnt 12, 79513 tel: 489 4071
e-post: raul.joamets@notar.ee; notburoo@notar.ee
Tiit Juse Jõhvi Keskväljak 1 A, 41531 tel: 339 5470
e-post: tiit.juse@notar.ee
Marje Jürioja Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: marje.jyrioja@notar.ee
Anne Kaldvee Pärnu Uus tn 1, 80010 tel: 444 1430, 445 5470
e-post: anne.kaldvee@notar.ee
Kaata Kartau Tallinn Rävala pst 5 (III korrus), 10143 tel: 699 0960
e-post: info@notarmail.com
Maira Kattel Kärdla Põllu tn 17, 92414 tel: 469 1144
e-post: maira.kattel@notar.ee
Marika Kiiver Haapsalu Posti tn 41A, 90507 tel: 473 3503
e-post: marika.kiiver@notar.ee
Robert Kimmel Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, III korrus tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416
e-post: mail@nb.pri.ee
Kristi Kivimägi Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: kristi.kivimagi@notar.ee
Irina Kritsuk Sillamäe Kesk tn 22, 40231 tel: 392 4466
e-post: irina.kritsuk@notar.ee
Kaia Krüger Pärnu Ringi tn 1, 80010 tel: 447 7960; 54 88 89 61
e-post: kaia.kryger@notar.ee
Anne Kuill Tartu Ülikooli tn 6, 51003 tel: 744 1867
e-post: anne.kuill@notar.ee
Annika Kuimet Tallinn Tartu mnt 2, 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Kersti Kulla Viljandi Tartu tn 8A, 71020 tel: 435 0561
e-post: info@notarkulla.ee; kersti.kulla@notar.ee
Heleriin Kulla Tallinn Maakri 23a, 10145 (X korrus) tel: 666 2420
e-post: info@notariburoo.ee
Katri Kutsar Valga Vabaduse 26 (II korrus), 68204; Otepääl Lipuväljak 13, 67405 tel: 767 9025
e-post: info@valganotar.ee
Ere Kürsa Põlva Kesk tn 6, 63308 tel: 799 8065
e-post: ere.kyrsa@notar.ee
Kirsty Laidvee Tallinn J. Poska 51A; 10150 tel: 640 6064; mobiiltel 53 033 722
e-post: kirsty.laidvee@notar.ee; info@notarlaidvee.ee
Liivi Laos (ametitegevus peatatud kuni 30.06.2015) Tallinn Rävala pst 6 (V korrus), 10143 tel: 668 1878
e-post: notar@tlnotar.com
Marika Leis Kuressaare Tallinna tn 16, 93819 tel: 452 4765
e-post: marika.leis@notar.ee
Triin Lekk Tallinn Roosikrantsi tn 11, 10119 tel: 667 6300
e-post: info@roosikrantsinotar.ee
Lagle Lindre Pärnu Munga tn 2, 80010 tel: 444 7890; 5051189
e-post: lagle.lindre@notar.ee
Irina Luih Pärnu Rüütli 40a, 80010 tel: 449 0800; 526 4220
e-post: irina.luih@notar.ee; notar@notar.ee
Andrei Lõssenko Jõhvi Rakvere tn 5 A, 41531 tel: 335 6210
e-post: johvinotar@hot.ee
Lia Martens Tallinn Rävala pst.2/Kivisilla 8,10145, IV korrus tel: 6130 320
e-post: lia.martens@notar.ee
Ülle Mesi Jõhvi Keskväljak 7, 41052 tel: 337 2060
e-post: ylle.mesi@notar.ee
Aivar Mesikäpp Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, V korrus tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Mare Miller Tallinn Narva mnt 13, 10151 tel: 614 3626
e-post: mare.miller@notar.ee
Heli Mõttus Tallinn Estonia pst 15, 10141 tel: 610 3930; GSM 53 359 915
e-post: heli.mottus@notar.ee
Lee Mõttus Tallinn Rävala pst 2 (III korrus), 10145; Keskväljak 11, Keila 76608 tel: 605 2100, pärimisasjad 605 2102; Keilas 655 5680
e-post: info@notarmail.ee
Eha Naudi Haapsalu Posti tn 26, 90504 tel: 473 4466
e-post: eha.naudi@notar.ee
Sergei Nikonov Narva Kerese tn 4, 20304 tel: 688 1390; 55 619 250
e-post: sergei.nikonov@notar.ee
Anu Nool Paide Tallinna tn 18, 72711 tel: 385 2052
e-post: anu.nool@notar.ee
Ene Nuka Paide Tallinna tn 18, 72711 tel: 385 0727
e-post: ene.nuka@notar.ee
Virgi Ojap Viljandi Kauba tn 8, 71020 tel: 433 4078
e-post: virgi.ojap@notar.ee
Sirje Orman Tallinn Kentmanni tn 18, 10116 tel: 646 7055
e-post: sirje.orman@notar.ee
Andres Ott Tartu Turu 2, (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: Üldtelefon 7312230, Pärimisasjad 7312232, Dokumendid 7312233
e-post: info@tartunotar.ee; Pärimisasjad: parimine@tartunotar.ee; Dokumendid: dokumendid@tartunotar.ee
Maive Ottas Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145, IV korrus tel: 661 2408
e-post: maive.ottas@notar.ee
Evi Paberit Tallinn Kreutzwaldi tn 24, 10147 tel: 648 4841
e-post: evi.paberit@notar.ee
Kadri Pappel Tallinn Tartu mnt 2, 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Mari-Liis Parmas Tallinn Tartu mnt 2, 10145 tel: 666 4351
e-post: info@notarius.ee
Maarika Pihlak Tallinn Tartu mnt 16 (IV korrus), 10117; tel: 664 0080; 555 17 474
e-post: maarika.pihlak@notar.ee; info@notar.ee
Kille Piibur Rapla Jõe 16a, 79513 tel: 48 92 700
e-post: kille.piibur@notar.ee; piibur.notar@gmail.com
Gerda Pitk Kuressaare Lossi tn 6, 93819 tel: 453 3170; 53 903 135
e-post: kuressaare@notar.ee
Piret Press Tallinn Rotermanni 8, 10111 tel: 664 5277
e-post: piret.press@notarid.ee; info@notarid.ee
Anne Priks-Toom Tartu Kalevi tn 9, 51010 tel: 740 0325; mobiiltel 56 463 462
e-post: anne.priks-toom@notar.ee
Kersti Pruunsild Tartu Ülikooli tn 4, 51003 tel: 742 7489
e-post: kersti.pruunsild@notar.ee
Tarvo Puri Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, V korrus tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Katre Pustak Rakvere Laada tn 27, 44310 tel: 324 3309
e-post: katre.pustak@notar.ee
Priidu Pärna Tallinn Rävala pst 2 (III korrus), 10145; Keskväljak 11, Keila 76608 tel: 605 2100, pärimisasjad 605 2102; Keilas 655 5680
e-post: info@notarmail.ee
Erki Põdra Tallinn Tornimäe 5, 10145; V korrus tel: 616 4440
e-post: info@notarid.net
Irma Rahnu Rakvere Lai tn 14, 44308 tel: 324 0580
e-post: irma.rahnu@notar.ee; rahnunotaribyroo@gmail.com
Anu Raid Pärnu Aida 5, 80010 tel: 44 99 030; 53 090 681
e-post: parnunotar@notar.ee
Ülle-Riin Raja Tallinn Narva mnt 5, 10117; Foorumi Ärikeskuse III korrus tel: 66 40 490
e-post: info@foorumnotar.ee
Marika Rei Tallinn Tatari tn 8/ Sakala tn 22, 10141 tel: 665 4110
e-post: marika.rei@notar.ee; notarid@notarid.neti.ee
Evelyn Roots Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, III korrus tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416
e-post: mail@nb.pri.ee
Andrus Ruul Tartu Turu 2 (Tasku keskuse 6. korrus), 51014; Kesk 32, Elva (I korrusel) tel: Üldtelefon 7312230, Pärimisasjad 7312232, Dokumendid 7312233
e-post: info@tartunotar.ee; Pärimisasjad: parimine@tartunotar.ee; Dokumendid: dokumendid@tartunotar.ee
Sirje Rõõm Tallinn Rävala pst.2/Kivisilla 8, 10145, IV korrus tel: 6130 320
e-post: sirje.room@notar.ee
Anne Saaber Tallinn Maakri 23 A, 10145; II korrus tel: 666 2010
e-post: anne.saaber@notar.ee; info@saaber.net
Merle Saar-Johanson Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, V korrus tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Toomas Saaver Rakvere Laada 37, 44310 tel: 324 1377
e-post: toomas.saaver@notar.ee
Marika Saaver Rakvere Turu plats 3, 44310 tel: 327 0666
e-post: marika.saaver@notar.ee
Kaire Salomon Räpina Kastani tn 32, 64506 Räpina tel: 796 2666
e-post: kaire.salomon@notar.ee
Gunnar Savisaar Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, V korrus tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Tiit Sepp Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, V korrus tel: 699 6300; pärimisasjad 699 6308
e-post: info@notarnet.ee
Triin Sild Tallinn Maakri 23a, 10145 (X korrus) tel: 666 2420
e-post: info@notariburoo.ee; triin.sild@notar.ee
Laura Sõmer-Arusoo (ametitegevus peatatud kuni 01.05.2016) Tallinn Maakri 23a, 10145 (X korrus) tel: 666 2420
e-post: info@notariburoo.ee
Ragne Tehver Tallinn Tatari tn 8/ Sakala tn 22, 10141 tel: 665 4110
e-post: ragne.tehver@notar.ee; notarid@notarid.neti.ee
Triin Tein Võru Lembitu 2A; 65608 tel: 782 1209; 782 8185
e-post: triin.tein@notar.ee; info@vorunotar.ee
Kaja Tenisson Jõgeva Suur tn 18 A, 48306, II korrus tel: 776 0100
e-post: kaja.tenisson@notar.ee
Tiina Tomberg Tartu Kaluri 2, 51004; V korrus (Hotell Tartu juurdeehitus) tel: 731 1991; 731 1992; 52 03 191
e-post: tomberg@notar.ee
Tea Türnpuu Tallinn Rävala pst 6 (V korrus), 10143 tel: 668 1878
e-post: notar@tlnotar.com
Paavo Uibopuu Tartu Ülikooli 2 (V korrus), 51003 tel: 743 0348; 56 909 776
e-post: paavo.uibopuu@notar.ee
Egle Uri Tallinn Roosikrantsi tn 11, 10119 tel: 667 6300
e-post: info@roosikrantsinotar.ee
Liina Vaidla Tallinn Narva mnt 5, 10117, Foorumi Ärikeskuse III korrus tel: 66 40 490
e-post: info@foorumnotar.ee
Sirje Velsberg Tallinn Rävala pst 2/ Kivisilla tn 8, 10145, IV korrus tel: 661 2408
e-post: sirje.velsberg@notar.ee
Margus Veskimäe Tallinn Rävala pst 3/ Kuke tn 2, 10143, III korrus tel: 626 0410; dokumentide vastuvõtt 626 0413, 626 0414; volikirjad/äriregistri asjad 626 0415; pärimisasjad 626 0416
e-post: mail@nb.pri.ee
Karin ´Jõks (ametitegevus peatatud 01.11.2012 - 01.11.2015)     tel:
 





CMS Status-X